individuāla dizaina telpu norādes

kam tādas vajadzīgas?

Ikdienišķā standartizētā biroja telpā būs grūti atrast ko praktiskāku par jau ierastajiem risinājumiem – ātri un lēti maināmām stikla, metāla vai plastmasas plāksnītēm.

Piekritīsiet, ka ielikt plastmasas norāžu plāksnīti Art Deco stila interjerā būtu diezgan bezgaumīgi, lai gan mūsdienās to var arī darīt.

Individuālus risinājumus iesakām lietot, tur, kur stils un gaume ir svarīgāki par cenu un funkcionalitāti. Kā piemēru varam minēt VEF kultūras pili, kuras telpu norādes var apskatīt šī raksta galerijā, protams arī tur bija iespēja ielikt metāla vai stikla plāksnītes, bet vērtējiet paši mūsu radīto risinājumu VEF kultūras pilij.

telpu norādes kā mākslas un dizaina elements

Veidojot norādes, ar vien populārāk ir tās veidot kā dizaina elementu, kas pēc vajadzības vai nu izceļas, vai organiski saplūst ar telpu. Mūsdienās ir plašas iespējas izmantojamo materiālu un tehnoloģiju ziņā. Katrai situācijai ir iespējams piemeklēt vairākus atbilstošus risinājumus. Ir iespējas izpausties kāda konkrēta stila ietvaros, vai ļauties pilnīgai radošai jaunradei.

saints var palīdzēt

Arhitekt, gribi savam godalgotajam  projektam atbilstošus vizuālās komunikācijas risinājumus, kaut ko, kas vēl vairāk izceļ Tavus centienus radīt skaistu telpu.

Piedāvājam risinājumus gan lielām publiskām telpām, gan mazākiem projektiem, interjeriem un eksterjeriem.

sazinies ar mums: info@saints.lv +371 29 672 638